Про нас

Історія Respect

Мережа салонів взуття Respect представлена в Україні з 2004 року і на даному етапі є однією з компаній, що активно розвиваються завoйовуючи симпатії нових клієнтів. Основним напрямком діяльності нашої компанії є роздрібна торгівля жіночим і чоловічим взуттям, сумками і аксесуарами.
Стиль Respect - це поєднання ліній елегантності, зручності, моди і комфорту. Яскравий дизайн і використання сучасних матеріалів відповідає актуальним тенденціям світової моди. Цільова аудиторія наших салонів - це люди, які ведуть активний спосіб життя, стежать за модою і бажають виглядати актуально та стильно. Наші покупці цінують якісне обслуговування і комфортні умови при покупці.

Найкращою оцінкою роботи компанії є висока довіра клієнтів і партнерів, що підтверджується нагородою «Бренд Року 2009». Чіткість і злагодженість роботи, виконання взятих на себе зобов'язань, висока якість послуг, що надаються - ось ті принципи, які лежать в основі корпоративної культури компанії.

Філософія марки

Respect Yourself (повага до себе) - це особлива риса характеру. Людині, яка володіє цією рисою, вистачає сил і часу піклуватися про близьких, бути чуйним і уважним по відношенню до інших людей. «Respect Yourself» є основоположним принципом компанії в прагненні до вдосконалення навколишнього світу і побудові гармонійного суспільства, ключовими моментами якого є довіра і чуйне ставлення до оточуючих.
Основний слоган компанії - «Лінії Respect - лінії життя», підкреслює важливість для компанії загальнолюдських цінностей: відкритість, людяність, турботу про близьких. У той же час, даний слоган несе в собі поняття гармонійного розвитку і безперервного вдосконалення.

Місія компанії                                                                                                                                                                                                      

Створюючи комфортне ВЗУТТЯ в елегантній формі, МИ ДУМАЄМО ПРО ВАС І ХОЧЕМО зробити вас щасливішими!

Цінності

Люди ( співробітники, партнери та клієнти ) та відношення

 

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

(044) 384-1552, (095) 665-4905,  (098) 214-7686, (093) 903-5264 в Києві

З повагою Адміністрація Інтернет-магазину Respect

 
NEW COLLECTION
SPRING / SUMMER 2017
top