Увага! Безкоштовна доставка по всій Україні

Доставка

Прекрасна новина для наших клієнтів!

Відтепер з 28.04.17 всі замовлення на нашому сайті - доставляємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

ЄДИНА УМОВА - БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ДО ВІДДІЛЕНЬ НОВОЇ ПОШТИ У ВАШОМУ МІСТІ ТА ЗА УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ ВЗУТТЯ ТІЛЬКИ НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ!

ВІДЧУЙ ПЕРЕВАГУ - ЗАМОВЛЯЙ НА САЙТІ!

Важливо! Адресна доставка курєрами Нової Пошти залишається без змін та оплачується покупцем згідно тарифів Нової Пошти!

 

 

Доставка по Києву здійснюється тільки перевізником -      

Доставка по Україні здійснюється тільки перевізником -   

ДОСТАВКА МОЖЛИВА ТІЛЬКИ НА СКЛАД НОВОЇ ПОШТИ АБО БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗА ВАШОЮ АДРЕСОЮ. ОПЛАТА ДОСТАВКИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ЗА РАХУНОК ПОКУПЦІВ! 

ОПЛАТА ТОВАРУ МОЖЛИВА ЛИШЕ ГОТІВКОЮ! ТАКОЖ ДОДАТКОВО ВИ ОПЛАЧУЄТЕ ПОСЛУГИ НОВОЇ ПОШТИ ЗА ПОВЕРНЕННЯ ГОТІВКОВИХ КОШТІВ ТА КОМІСІЮ ЗА ОБРОБКУ ТА ОФОРМЛЕННЯ ДОСТАВКИ ( 2 % від суми + 13 грн за обробку )

ЯКЩО ВЗУТТЯ ВАМ НЕ ПІДХОДИТЬ З ТИХ ОБО ІНШИХ ПРИЧИН, ВИ МАЄТЕ ПРАВО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПОСИЛКИ НЕ ОПЛАЧУЮЧИ НІ ПОСЛУГИ ДОСТАВКИ АНІ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПОСЛУГИ НОВОЇ ПОШТИ!

  • Вартість доставки разом із комісіями на склад НОВОЇ ПОШТИ залежить від ваги посилки та вказаної вартості накладеного платежу и становить приблизно - по Києву та Україні - 60 грн.  Відстежити Ваше замовлення Ви можете за посиланням  http://novaposhta.ua/frontend/tracking/ua ( у відповідному полі потрібно ввести номер ТТН, який Вам буде овідправлено SMS уповідомленням або по e-mail.)
  • Вартість доставки до дверей ( на Вашу адресу ) приблизно становить від 60 грн
  • Якщо замовлення створене у вихідний або святковий день - доставка виконується не раніше другого робочого дня після вихідного чи святкового.  Приблизну вартість доставки Вы можете вирахувати самостійно на сайті перевізника:

          

  • * Важливо! Точна вартість доставки може бути іншою, залежно від ваги, кількості та габаритів замовленого Вами товару!

Звертаємо Вашу увагу:

  • Повна відмова від доставки замовлення приймається в будь-який момент менеджером інтернет-магазину. При відмові від товару покупцеві буде повернута сплачена ним сума, за винятком витрат продавця на доставку повернутого товару, якщо продавець поніс такі витрати. У разі якщо доставка товару зроблена в встановлені договором терміни, але товар не був переданий покупцеві за його вини, подальша доставка проводиться в нові терміни, узгоджені з продавцем, після повторної оплати покупцем вартості послуг з доставки товару.

  • У разі передоплати, грошові кошти за відмовний товар будуть повернуті на Ваш розрахунковий рахунок протягом 10 банківських днів, після надходження до нас товару та інформації про відмову.

  • В одному замовленні допускається оформлення до п'яти одиниць товару.

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

(044) 384-1552, (095) 665-4905,  (098) 214-7686, (093) 903-5264 в Києві

З повагою Адміністрація Інтернет-магазину Respect

 

ТРИ ДНІ ВІД -30% НА ВСЕ!
Тільки 26 - 28 травня купуй ВСЕ взуття зі знижкою від 30%
Ціни на сайті вказані з урахуванням знижки!
top