Оплата товару

По Києву

  • Готівкою при отриманні замовлення на складі Нової Пошти або готівкою кур'єру Нової Пошти при отриманні замовлення за Вашою адресою

По Україні

  • Готівкою при отриманні замовлення на складі Нової Пошти або готівкою кур'єру Нової Пошти при отриманні замовлення за Вашою адресою

ВАЖЛИВО! ІНТЕРНЕТ - МАГАЗИН RESPECT ТИМЧАСОВО НЕ ПРИЙМАЄ БЕЗГОТІВКОВІ ПЛАТЕЖІ ЗА ТОВАР. ТІЛЬКИ ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК. Приносимо свої вибачення за ці тимчасові незручності, але це вимушені заходи технічного характеру. Як тільки така можливість у нас зявиться, ми обовязково Вам повідомимо!

ОПЛАТА ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ ТА ПОСЛУГ НОВОЇ ПОШТИ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ.

 

ПЕРЕД ОПЛАТОЮ ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВАНТАЖ НА ЦІЛІСНІСТЬ, ВІДСУТНІСТЬ БРАКУ ТА МЕХАНІЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ. ВСІ ПРЕТЕНЗІЇ ПРО НЕВІДПОВІДНІСТЬ РОЗМІРІВ, КОЛЬОРУ, МАТЕРІАЛІВ ТА ІНШЕ, ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ДО МОМЕНТУ ОПЛАТИ, ЩО НЕ ПОРУШУЄ ЖОДНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ ТА НЕ ОБМЕЖУЄ ПРАВ ТА СВОБОД ПОКУПЦЯ.

ЯКЩО ВЗУТТЯ ВАМ НЕ ПІДХОДИТЬ З ТИХ ОБО ІНШИХ ПРИЧИН, ВИ МАЄТЕ ПРАВО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПОСИЛКИ НЕ ОПЛАЧУЮЧИ НІ ПОСЛУГИ ДОСТАВКИ АНІ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПОСЛУГИ НОВОЇ ПОШТИ!

ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

(044) 384-1552, (095) 665-4905,  (098) 214-7686, (093) 903-5264 в Києві

З повагою Адміністрація Інтернет-магазину Respect

 

НА НОВУ КОЛЕКЦІЮ
Знижки на весняне взуття Нової Колекції -15% та -25%!
top