Доставка

ДОСТАВКА замовленого Вами взуття на нашому сайті до відділень Нової Пошти та вашу адресу - ПЛАТНА та оплачується покупцем!

Платною також залишається доставка решти товарів з асортименту інтернет-магазину

ОПЛАТА ТОВАРУ МОЖЛИВА ЛИШЕ КАРТОЮ НА САЙТІ! ДОДАТКОВО ВИ ОТРИМУЄТЕ ЗНИЖКУ 5% ВІД ВАРТОСТІ ТОВАРУ 

ЯКЩО ВЗУТТЯ ВАМ НЕ ПІДХОДИТЬ З ТИХ АБО ІНШИХ ПРИЧИН, ВИ МАЄТЕ ПРАВО ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПОСИЛКИ НЕ ОПЛАЧУЮЧИ НІ ПОСЛУГИ ДОСТАВКИ АНІ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ПОСЛУГИ НОВОЇ ПОШТИ!

  • Вартість доставки разом із комісіями на склад НОВОЇ ПОШТИ залежить від ваги посилки  приблизно - по Києву та Україні - 90 грн.  Відстежити Ваше замовлення Ви можете за посиланням  https://novaposhta.ua/frontend/tracking/ua ( у відповідному полі потрібно ввести номер ТТН, який Вам буде овідправлено SMS уповідомленням або по e-mail.)
  • Вартість доставки до дверей ( на Вашу адресу ) приблизно становить від 120 грн!
  • Орієнтовні сроки доставки товару: по Киеву - 1-3 дні, по Україні - 2-4 дні!
  • Якщо замовлення створене у вихідний або святковий день - доставка виконується не раніше другого робочого дня після вихідного чи святкового.  Приблизну вартість доставки Вы можете вирахувати самостійно на сайті перевізника

* Важливо! Точна вартість доставки може бути іншою, залежно від ваги, кількості та габаритів замовленого Вами товару!

Звертаємо Вашу увагу:

  • Повна відмова від доставки замовлення приймається в будь-який момент менеджером інтернет-магазину. При відмові від товару покупцеві буде повернута сплачена ним сума, за винятком витрат продавця на доставку повернутого товару, якщо продавець поніс такі витрати. 

  • У разі якщо доставка товару зроблена в встановлені договором терміни, але товар не був переданий покупцеві за його вини, подальша доставка проводиться в нові терміни, узгоджені з продавцем, після повторної оплати покупцем вартості послуг з доставки товару.

  • У разі передоплати, грошові кошти за відмовний товар будуть повернуті на Ваш розрахунковий рахунок протягом 10 банківських днів, після надходження до нас товару та інформації про відмову.

  • В одному замовленні допускається оформлення до п'яти одиниць товару. В період розпродажів - не більше двох пар взуття!

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

0 800 33 33 12

З повагою Інтернет-магазин Respect

 

 

top