Рекомендації по догляду

Взуття “Respect” відповідає всім сучасним вимогам надійності, екологічності, моди та стилю.

Обираючи взуття, особливу увагу приділяйте відповідності моделі, яка Вам сподобалась, а також розміру, повноті та підйому Вашої ноги. Це дає можливість уникнути деформації взуття у процесі користування, розриву швів, появи щілин та заломів, а також, зробить його комфортним та дозволить надовго зберегти естетику та красу Вашої пари.

Щоб упевнитись в тому, що модель, яка Вам сподобалась, повністю відповідає Вашим вимогам, у процесі вибору обов'язково міряйте обидві півпари, а після придбання не поспішайте виходити у новому взутті на вулицю.  Спершу слід походити у новому взутті вдома, аби впевнитись у правильності Вашого вибору. У випадку виникнення сумнівів зверніться протягом чотирнадцяти діб, з моменту Вашої покупки, до консультанта магазину з проханням замінити придбаний виріб на іншу модель. Це можливо зробити тільки за умов: наявності розрахункового документу; термін в чотирнадцять діб з моменту покупки ще не вийшов; взуття, яке Ви бажаєте замінити, не має слідів носіння; товарний вигляд взуття, як і товарний вигляд упаковки, не пошкоджений.

Перед використанням, Ваше нове взуття слід обробити спеціальним водо- та брудо-відштовхуючим засобом. Щоб підібрати засоби по догляду за Вашим взуттям зверніться до консультантів салонів взуття «Respect».

Усі виробники якісного взуття фарбують шкіру натуральними фарбами. З метою запобігання фарбування панчіх, шкарпеток та ніг у перші дні використання слід застосовувати спеціальний аерозоль.

Пам'ятайте про цільове призначення взуття. Наприклад, модельне взуття призначене для короткочасного носіння, повсякденне - для  тривалого щоденного користування.

Важливо враховувати і сезонність Вашої пари взуття та погодні умови. Наприклад: взуття на тонкій шкіряній підошві не рекомендується носити у дощову погоду. Не слід використовувати взуття прошивного та клеєно-прошивного методу кріплення підошви в дощову погоду та сніг, тому що експлуатація взуття в непризначені для нього умови (дощ, сніг) може призвести до його намокання, зміни кольору, проступанню солі та інших реагентів, які можуть використовуватись комунальними службами. Намокання взуття не є причиною для звернення із претензією до магазину.

Зимове взуття із штучної шкіри рекомендується носити при температурі не нижче -10 -20°С; весняно-осіннє - не нижче 0°С. Не рекомендується носити взуття з лакової шкіри при температурі нижче -5°С. Також необхідно бути обережним із декоративною фурнітурою на взутті.

Для запобігання розривів шкіри та кріплень взуття, намагайтесь не перетягувати шнурки. Взуваючись, використовуйте спеціальний ріжок, що дозволить уникнути деформації взуття. Знімати взуття потрібно руками, не придавлювати другою ногою п'яту або підбор. Це може призвести до втрати естетичного вигляду Вашого взуття та його псування.

Уникайте потрапляння на Ваше взуття забруднюючих хімічних речовин та реагентів, тому що це може спричинити деформацію, руйнування клейової плівки та ниткового шва, яким скріплені деталі Вашого взуття.

Зокрема, уникайте потрапляння Вашого взуття у калюжі, оскільки там можуть знаходитись залишки бензину, машинного мастила, хімічних реагентів, які використовуються для обробки доріг під час ожеледиці.

Мокре взуття сушіть тільки природним шляхом, подалі від усіх приладів опалення, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Під впливом контрасту температур, шкіра стає жорсткою, крихкою й ламкою, руйнуються ниткові шви та місця кріплення підошви. Природно висушене взуття зберігає усі свої властивості. Протягом процесу сушки користуйтеся спеціальними формо-утримувачами, вони допоможуть Вашому взуттю зберегти форму та розправити складки, що утворилися у процесі носіння.

Для тривалого збереження естетичного вигляду взуття також користуйтеся формо-утримувачами.

Зберігати взуття слід у картонній коробці, мішку з тканини або спеціальній шафі при температурі від +14С до +25С.

У разі забруднення взуття, його потрібно очистити, просушити та обробити засобами по догляду за взуттям. Не слід залишати взуття брудним на тривалий час зберігання.

Наразі, користуючись засобами по догляду за взуттям, необхідно пересвідчитись у тому, що вони призначені для матеріалу, з якого виготовлено Ваше взуття.

Для чищення взуття від бруду та пилу, використовуйте м’яку вологу губку чи спеціальну ганчірку.

Не мийте взуття під проточною водою, це може призвести до деформації поверхні виробу та руйнування його клеєвої плівки та ниткового шва, якими скріплені деталі взуття.

Пам’ятайте,  що догляд за Вашим взуттям повинен складатись з таких етапів:

очищення - видалення пилу, бруду, залишків старого крему, усунення потертостей та лискучих місць на виробах з велюру, замші, нубуку;

обробка засобами по догляду за взуттям - для захисту взуття від солі, снігу та бруду;

відновлення кольору та блиску - для надання виробам більш насиченого кольору та маскування дрібних  дефектів та потертостей.

За умов дотримання вищенаведених правил експлуатації гарантуємо високу якість виробів протягом термінів, встановлених законодавством України.

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

(095) 665-4905,  (098) 214-7686, (093) 903-5264

З повагою Інтернет-магазин Respect

 

top