Рекомендації по догляду

Поради щодо вибору взуття:

При виборі взуття звертайте увагу на розмір, повноту та підйом Вашої ноги, щоб уникнути деформації взуття, розриву швів, появи щілин та заломів.

Рекомендуємо під час вибору міряти обидві півпари, щоб упевнитись, що взуття Вам точно підходить. 

Поради перед використанням:

1. Нове взуття слід обробити спеціальним водо- та брудо-відштовхуючим засобом. 

2. Усі виробники якісного взуття фарбують шкіру натуральними фарбами. З метою запобігання фарбування панчіх, шкарпеток та ніг у перші дні використання слід застосовувати спеціальний аерозоль.

Використовуйте взуття відповідно до призначення

1. Врахуйте сезонність Вашої пари взуття та погодні умови. Наприклад: взуття на тонкій шкіряній підошві не рекомендується носити у дощову погоду. Не слід використовувати взуття прошивного та клеєно-прошивного методу кріплення підошви в дощову погоду та сніг, тому що експлуатація взуття в непризначені для нього умови (дощ, сніг) може призвести до його намокання, зміни кольору, проступанню солі та інших реагентів, які можуть використовуватись комунальними службами. Намокання взуття не є причиною для звернення із претензією до магазину.

2. Зимове взуття із штучної шкіри рекомендується носити при температурі не нижче -10 -20°С; весняно-осіннє - не нижче 0°С. Не рекомендується носити взуття з лакової шкіри при температурі нижче -5°С. Також необхідно бути обережним із декоративною фурнітурою на взутті.

3. Пам'ятайте про цільове призначення взуття. Наприклад, модельне взуття призначене для короткочасного носіння, повсякденне - для  тривалого щоденного користування.

Умови використання

1. Для запобігання розривів шкіри та кріплень взуття, намагайтесь не перетягувати шнурки. 

2. Рекомендуємо використовувати спеціальний ріжок або знімати взуття руками, не придавлювати другою ногою п'яту або підбор. 

3. Уникайте потрапляння на Ваше взуття забруднюючих хімічних речовин та реагентів.

 

При забрудненні

У разі забруднення взуття, його потрібно очистити, просушити та обробити засобами по догляду за взуттям. Не слід залишати взуття брудним на тривалий час зберігання.Для чищення взуття від бруду та пилу, використовуйте м’яку вологу губку чи спеціальну ганчірку.

Важливо  пересвідчитись у тому, що засоби для взуття призначені для матеріалу, з якого виготовлено Ваше взуття.

Не мийте взуття під проточною водою, це може призвести до деформації поверхні виробу та руйнування його клеєвої плівки та ниткового шва, якими скріплені деталі взуття.

Мокре взуття сушіть тільки природним шляхом, подалі від усіх приладів опалення, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів. Протягом процесу сушки користуйтеся спеціальними формо-утримувачами.

 

Зберігання взуття

1. Для тривалого збереження естетичного вигляду взуття також користуйтеся формо-утримувачами.

2. Зберігати взуття слід у картонній коробці, мішку з тканини або спеціальній шафі при температурі від +14С до +25С.

 

Етапи догляду:

1. Очищення - видалення пилу, бруду, залишків старого крему, усунення потертостей та лискучих місць на виробах з велюру, замші, нубуку;

2. Обробка засобами по догляду за взуттям - для захисту взуття від солі, снігу та бруду;

3. Відновлення кольору та блиску - для надання виробам більш насиченого кольору та маскування дрібних  дефектів та потертостей.

За умов дотримання вищенаведених правил експлуатації гарантуємо високу якість виробів протягом термінів, встановлених законодавством України.


У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

0 800 33 33 12

З повагою Інтернет-магазин Respect

 
top