Повернення товару

Повернення придбаних товарів в Інтернет-магазині Respect здійснюється за правилами, регламентованими Законом про захист прав споживачів України

ВАЖЛИВО! Всі заяви і акти на повернення грошових коштів за товар, повинні бути заповнені із зазначенням ТІЛЬКИ особистих даних: (ПІБ, ІПН, IBAN і т.д.). У разі якщо Ви вказуєте реквізити для повернення грошей третьої особи, потрібні копії документів саме цієї особи! Повернення з метою обміну товарів належної якості відбувається виключно за рахунок покупця!

Для повернення необхідно в коробку із взуттям покласти: 

1) Взуття
2) Копію чека
3) Акт на повернення товару завантажений на сайті

4) Заяву на повернення грошей завантажену на сайті (вказуєте карту банку на яку перераховувати гроші, якщо відправляєте на повернення грошей)

 

Повернення товарів по Києву та Україні відправляти Новою Поштою на наше ім'я:

ФОП Дворецька Ольга Володимирівна (Інтернет-магазин Respect),ЄРДПОУ 3189701422  м. Київ, Відділення №327: бульвар Вацлава Гавели, 47/15

Після повернення необхідно повідомити нас по Email ([email protected]) про повернення товару та Ваших подальших побажаннях.

Акт на повернення товару

Заява на ПОВЕРНЕННЯ коштів

Для Повернення грошових коштів по Україні Вам необхідно обов'язково заповнити форму Акта повернення товару та Заяву на повернення коштів. Після цього обов'язково скинути нам номер ТТН Нової Пошти на нашу електронну пошту [email protected] для якнайшвидшого отримання нами товару, що повертається.
Повернення грошових коштів проводиться автоматично після отримання товару і обробки вашого звернення протягом 10 робочих днів.

 

У Вас залишилися питання? Телефонуйте нам!

0800-33-33-12

З повагою Інтернет-магазин Respect

 
top